Neal Caffrey

6. února 2013 v 16:59 | princess18 |  White Collar-Herecké obsazení
Neal je okouzlující a velmi rafinovaný prvotřídní padělatel, zloděj, podvodník a také skvělý herec. Je považovaný za jednoho z nejlepších podvodníků na světě. Mezi jeho hlavní přednosti patří charisma a schopnost přemýšlení, které mu pomohly při mnoha příležitostech.

Profese:
- Konzultant FBI
Specializace:
- Nenásilné zločiny
- Podvodník

Rodina:
- Kate Moreau (bývalá přítelkyně)
- Alex Hunter (bývalá přítelkyně)
- Sara Ellis (bývalá přítelkyně)
- Mozzie (dlouholetý přítel)Život na útěku:


Poté, co se s ním Kate rozešla, se dal Neal oficiálně na útěk. Odešel do Kodaně a působil nějakou donu i na Francouzské riviéře. V Kodani se Neal po dlouhé době setkal s Alex, když se pokoušela ukrást jantarovou hrací skříňku z paláce Amalienborg. Nealovi se podařilo uniknou a to opravdu o fous. Alex byla při tomto útěku zraněna převezena do nemocnice ve Francii, kde jí Neal ani jednou nenavštívil. Mnoho lidí obviňovalo Neala, že se mu skříňku podařilo ukrást, i když to nebyla pravda, Neal nikoho z nich nikdy neopravil.
Aby se mu podařilo upoutat Kateinu pozornost, pustil se Neal do velkých podvodů. Včetně krádeže Raphaeova obrazu "Svatý Jiří a drak." Přesto, že ho Kate pořád ignorovala, upoutal svými činy pozornost jiných lidí. Neal se náhle ocitl na seznamu hledaných od Interpolu. V oblasti Mexické riviéry po něm pátrali i Maršálové. A velmi aktivně se o něj začala zajímat FBI. Měl v plánu ukrást v Barmě vysoce cenné rubínu a to poté, co se dozvěděl o tom, kde je Kate. Avšak všechno to byla pouhá léčka FBI a Interpolu.

Zatčení:

U FBI se Nealovi přezdívalo "James Bonds." Poprvé na sebe Neal upozornil, když pustil do oběhu dva své padělané dluhopisy za dobu pouhých šesti měsíců. Dluhopisy byly považovány za pravé a vyrobené společností Atlantic Partners, a. s. Třetí dluhopis použil Neal za účelem získání peněz pro charitativní akci, na které se měl objevit Vincent Adler. Tam se spolu poprvé Neal s Peterem setkali. Neal by také podezřelý z padělání, podvodů s cennými papíry, krádeží obrazů a vydírání.
Peter Neala pronásledoval po dobu tří let. Asi rok poté, co si Neal nechal proplatit své dluhopisy, získal Peter skicu s jeho podobou, kterou posílal na všechny strany. Také se začal poptávat kolem, ohledně liber, které Neal padělal. Neal se snažil ze všech sil zůstat o krok před Peterem, což znamenalo tvořit si neustále nové identity. Nikdy nepoužil stejnou identitu dvakrát.
Jednu dobu pobýval Neal v hotelu Palazzo Sasso v Ravellu, ovšem rozhodl se odtamtud odejít, poté co se dozvěděl, že se Interpol blíží k uzavření jednoho případu z Kostariky. Ve skutečnosti to byl všechno Peter plán, aby ho donutil se neustále pohybovat. Zdálo se, že se FBI dostalo v několika případech skutečně blízko. Poté co se Peterovi podařilo zjistit, že Neal hledá Kate, rozhodl se to proti němu využít, aby mohl Neala zatknout. Což se mu také vyplatilo.

Vztahy:

Mozzie:

Mozzie je Nealův dlouholetý spojenec a přítel. Jejich vtah je na velice dobré úrovni. Neal se s Mozziem seznámil před mnoha lety, když poprvé přijel do New Yorku, od té doby jsou takřka nerozluční. Mozzie se stal pro Neala velice dobrým pomocníkem.

Kate Moreau:

Kate je Nealova bývalá partnerka. Poprvé se spolu seznámili, když se Neal snažil okrást jednoho z nejmocnějších mužů planety, Vincenta Adlera. Od té doby do sebe byli zamilovaní a žili spolu. Tak to pokračovala až do Kateina zmizení.

Alexandra Hunter:

S Alex se Neal potkal během práce pro Vincenta Adlera. Předtím než se Neal seznámil s Kate spolu měli milostný vztah. Na rozdíl od ostatních ihned poznala, že je Neal podvodník. Jejich vztah je velmi komplikovaný. Od té doby, co se Neal dal dohromady s Kate, spolu nic neměli. Alex mu poté co Kate zemřela, navrhla, aby se vrátili k sobě. Neal návrh odmítá a navrhuje, aby zůstali pouhými přáteli.

Sara Ellis:

Sara je pojišťovací agent, po Nealovi šla několik roků a to kvůli krádeži obrazu od Raphaela. V procesu, který s touto událostí souvisel, Sara svědčila, jejich vtah byl z počátku nepřátelský. Ovšem všechno se změnilo, když se Nealovi s ní podařilo sblížit, vše se odstartovalo v archívech na Ellis Island, kde se spolu poprvé políbili. Od té doby spolu měli velmi vyrovnaný vztah. Sara ale nakonec Neala opustila, poté co zjistila, že Neal má v držený ukradený poklad za miliardy dolarů.

Peter Burke:

Peter je agentem FBI, který Neala několik let pronásledoval a nakonec ho dostal do vězení. Jejich vztah byl zpočátku velmi nevyrovnaný. Nicméně poté co se Nealovi podařilo uniknout z vězení, kdy ho mimo jiné Peter znovu dostal a zatkl ho, se Peter rozhodl vzít Neala do FBI jako poradce. Během doby, co spolu v FBI působí, si spolu vybudovali velmi pevný přátelský vztah.

Elizabeth Burke:

S Elizabeth má Neal velmi harmonický přátelský vztah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 7. února 2013 v 14:12 | Reagovat

♥_♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama