Novinky ke třetí sérii

20. srpna 2013 v 19:35 | princess18 |  Once Upon A Time-NEWS

Datum premiéry: Premiérový díl 3. série vyjde v neděli 29. září (tzn. u nás 30. září)


Dvě části: Třetí série bude rozdělena na dvě části, po 11 epizodách. Znamená to, že bude delší zimní přestávka, ale zase snad nebudou náhodné volné týdny na jaře.

Země Nezemě: Parta ze Storybrooku stráví nějaký čas v Zemi Nezemi, což dává po finále 2. série smysl. Jennifer Morrison (Emma) o novém prostředí říká: "Baví mě sledovat, jaký na nás má nová země vliv. Myslím, že když jsme v místě kde je každý vztah ovlivněn prostředím, vzniká z toho velmi zajímavé drama."

A Petr Pan? S touto postavou se setkáme, ale jediné co o něm zatím víme je, že: je to muž, není vedoucí skupiny ztracených chlapců (kterou jsme viděli ve finále 2. série), je rozhodně strašidelný a dříve měl co dočinění s Rumplem, ale kdo neměl?

Henryho proroctví: O věštbě týkající se Henryho a Rumpla se dozvíme víc a podle tvůrců seriálu "Budoucnost nikdy není taková, jak vypadá. To neznamená, že to nebude hrozné, ale nikdy to není přesně tak, jak si myslíte. Co tato většba přesně znamená a jak se bude odehrávat, Rampelník zjistí nelehkou cestou."

Na lodi: Ano, všichni na palubě lodi Jolly Roger chtějí zachránit Henryho, ale "to, že chcete stejnou věc, neznamená, že se shodnete na metodách" a z tohoto vznikne menší drama. A navzdory tomu, že všichni chtěji Henryho zachránit, mají společnou dlouhou a složitou historii, se kterou se budou muset vyrovnat. Nejspíš můžete očekávat, že na scéně bude hodně Regina, i když ještě není jisté, zda bude zlá nebo hodná. Obecně vzato, uvidíme postavy, jak se vrací ke svému základnímu já a to i velká bojovnice Sněhurka.

Emma se dozví více o magii: Což může znamenat i to, že jí bude Regina učit. Také uvidíme více záběrů z Emminé minulosti.

Emmina životní láska? Zní to tak, že milostný trojúhelník Hook - Emma - Neal bude pokračovat.

Vrátí se Neal? Představitel Neala Michael Raymond-James byl "povýšen" na pravidelnou postavu, takže se můžeme těšit na to, že ho uvidíme častěji než doposud.

Co bude se Storybrookem? Do Storybrooku se podíváme, i když jsou hlavní postavy pryč. A spisovatelé se snažili udržet rovnováhu mezi všemi třemi zeměmi.

Rumbelle? Rumple s Bellou jsou teď oddělení.. To ale nemusí platit pro celou sérii.

Sbohem Ruby. Meghan Ory (Ruby, Červená Karkulka) opouští Once Upon a Time a bude hrát v jiném seriálu.

Vracející se postavy: Nejspíše se vrátí Lancelot a určitě se vrátí Sydney Glass / Kouzelné zrcadlo.

Nové postavy: Potkáme Tinker Bell (víla Zvoněnka), kterou bude hrát Rose McIver.Tink bude spojená s některou hlavní postavou na Jolly Roger. A na Comic-Conu bylo oznámeno, že ve třetí sérii se přidá i Malá mořská víla Ariel.

Název premiérového dílu: "The Heart of the Truest Believer."

Počet epizod: tato série bude mít 22 epizod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama